fbpx

O nas

Zamknij oczy i wyobraź sobie delikatną skórę swojego maluszka… To Ty od dnia narodzin odpowiadasz za jego zdrowie, rozwój i poczucie bezpieczeństwa. Z Bolo Twoje rodzicielstwo będzie o wiele łatwiejsze. Naszą misją jest poszukiwanie najlepszych rozwiązań oraz testowanie zupełnie nowych połączeń. A wszystko po to, by dać Ci możliwość zakupu gotowego produktu. Produktu, który spełni wszystkie potrzeby Twojego dziecka i Twoje 🙂

ŚWIAT BOLO

Miejsce stworzone z myślą o najmłodszych

Od 7 lat na polskim rynku.

Setki produktów, które dbają o komfort dzieci każdego dnia.

Tysiące zadowolonych klientów, którzy już nam zaufali.

Produkty szyte na miarę Waszych potrzeb!

W pracowni Bolo każdego dnia zwracamy uwagę na detale i ulepszamy kolejne realizacje, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Wszystko jest dokładnie zaplanowane. Każdy pomysł, ruch oraz działanie są po to, by jeszcze bardziej zwiększyć komfort i poczucie bezpieczeństwa Twoje dziecka.

Tutaj nie ma miejsca na kompromis!

Jakość w wersji premium

Dbamy o najwyższą jakość tkanin, zwracamy uwagę na ich pochodzenie i sposób obróbki. Autorskie wzory zachwycają najbardziej wymagających rodziców, a ich delikatność i miękkość spełniają potrzeby wszystkich dzieci. Ty również możesz wykorzystać ich właściwości w codziennej opiece nad swoim maluszkiem. Sięgnij po nie, by ogrzać delikatne ciałko dziecka, osłonić je przed szkodliwymi promieniami UV lub osuszyć po codziennej kąpieli. 

Pozwól nam zaopiekować się Twoim maluszkiem

W Bolo wiemy, że rodzicielstwo to podejmowanie trudnych decyzji i ponoszenie konsekwencji. 

Poznaj nasze propozycje i zaprojektuj swojemu dziecku przestrzeń, która będzie miała pozytywny wpływ na jego zdrowie już od pierwszych dni po narodzinach. Skorzystaj z gotowych produktów, które są idealnie wykończone, charakteryzują się świetnymi parametrami i zawsze czekają na Ciebie w naszym e-sklepie. 

Twoje dziecko jest cudem. Razem możemy o nie zadbać jeszcze lepiej. 

Zaufaj nam 😇

Bolo — zespół do zadań specjalnych i realizacji cudów!

Zarządzaj plikami cookies