Bawełniane i bambusowe kocyki dla dzieci i niemowląt

Jednym z najważniejszych elementów dziecięcej wyprawki jest bez wątpienia kocyk dla niemowlaka. By mieć pewność, że będzie on nie tylko funkcjonalny, ale także w pełni bezpieczny dla wrażliwej i delikatnej skóry maluszka, warto sięgnąć po produkt wykonany z wysokiej jakości przędzy bawełnianej i bambusowej.

W tej kategorii oferujemy szeroki wybór mięciutkich dzianych kocyków dla dzieci i niemowląt, do których produkcji wykorzystano wyłącznie wyselekcjonowane surowce. Dzięki zastosowaniu certyfikowanej przędzy bambusowej i bawełnianej oferowane produkty nie zawierają w swoim składzie żadnych sztucznych związków, które mogłyby wywoływać zaczerwienienia, podrażnienia czy reakcje alergiczne. Dzięki standardowym wymiarom nasze kocyki doskonale nadają się nie tylko do łóżeczka. Idealnie sprawdzą się również na spacerach i podczas podróży – do wózka lub fotelika samochodowego.

Każdy dostępny w ofercie Bolo kocyk został wyprodukowany w Polsce z najwyższą starannością i dbałością o najmniejsze detale. Wszystko po to, aby maluchy mogły czuć się bezpiecznie i komfortowo, bez względu na porę roku i panujące warunki atmosferyczne. Przędza z której zostały wykonane kocyki posiada certyfikaty Oeko-tex Standard 100 oraz w przypadku kocyków bawełnianych atesty potwierdzające właściwości antybakteryjne PURISTA, dzięki czemu mogą być bez obaw stosowane u niemowląt już od pierwszych dni życia.