Bawełniana pościel z wypełnieniem dla dziecka i niemowlaka

Starannie uszyta i urzekająca niepowtarzalnym wzornictwem, pościel z wypełnieniem  antyalergicznym sprzyja utuleniu i ukojeniu przed snem. W ofercie naszego sklepu posiadamy zestawy składające się z puszystych kołderek oraz płaskich poduszeczek, które dzięki uniwersalnym wymiarom mogą stanowić idealne rozwiązanie w przypadku, gdy korzystasz z łóżeczka lub kołyski.

Pościel z wypełnieniem do łóżeczka – komfort i wygoda

Pościel z wypełnieniem oferowana przez sklep Bolo.pl dostępna jest w kilku rozmiarach, dzięki czemu znajdzie zastosowanie zarówno u niemowlaków jak również i starszych dzieci. Antyalergiczne wypełnienie zostało wyprodukowane z wysokiej jakości włókien poliestrowych typu hollow (HCS) zapewniających odpowiednią cyrkulację powietrza i niewywołujących podrażnień delikatnej skóry maluszka. Nasze pościele z wypełnieniem dla dzieci nie tylko hamują rozwój roztoczy i innych chorobotwórczych mikroorganizmów, ale także wykazują zdolność odprowadzania wilgoci, chroniąc tym samym maluszka przed przegrzaniem.

To, co wyróżnia oferowane przez nas bawełniane zestawy pościeli dla niemowląt to połączenie prostoty i najwyższej klasy atestowanych tkanin, a wszystko w trosce o spokojny i zdrowy sen naszych milusińskich. Dzięki zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń, kołderki oraz poduszeczki można prać bez obawy przed utratą jakości i sprężystości (w temperaturze wody nieprzekraczającej 40 stopni Celsjusza, na delikatnym programie i wirowaniu max 800obr/min). Nasze produkty zadowolą nawet dla najbardziej wymagających rodziców i dzieci.