Bambusowe kocyki dla dzieci i niemowląt

Poza kocykami bawełnianymi, w ofercie sklepu Bolo.pl można znaleźć niezwykle miękkie i ciepłe bambusowe kocyki dla dzieci. Dzięki temu, że są lekkie jak mgiełka, stanowią idealne rozwiązanie do okrywania i otulania maluszka nie tylko w okresie letnim, ale i w czasie chłodniejszych dni, pomagając utrzymać odpowiednią temperaturę ciała i gwarantując dziecku zdrowy, bezpieczny i niczym niezakłócony sen.

Kocyki wykonane z naturalnej przędzy bambusowej

Każdy bambusowy kocyk dla niemowlaka, jaki jest dostępny w naszym asortymencie, został wykonany z najwyższej jakości przędzy bambusowej, aby zapewnić znakomitą ochronę delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. Włókna bambusa wykazują właściwości antybakteryjne, antyalergiczne oraz przeciwgrzybiczne, hamując rozwój chorobotwórczych mikroorganizmów i jednocześnie skutecznie neutralizując nieprzyjemne zapachy.

Wykonany ze starannością o najmniejsze detale bambusowy kocyk dla dziecka może służyć za okrycie podczas codziennych spacerów i drzemek, ale sprawdzi się także np. jako delikatna i miła w dotyku przytulanka do spania. Kocyka można też używać jako delikatne podłoże, na którym kładziemy dziecko.

Nasze produkty z przędzy bambusowej charakteryzują się dużą przewiewnością i delikatnością, a dzięki temu, że same regulują temperaturę, nie dopuszczają do przegrzania dziecka. Kocyki oferujemy w czterech kolorach, wszystkie z kapturkiem oraz ozdobnymi pomponami.