Bawełniany kocyk dla dziecka i niemowlaka

W naszym sklepie internetowym posiadamy wysokiej jakości, starannie wykonane bawełniane kocyki dla dzieci i niemowląt, których zadaniem jest zapewnienie maluszkom radości oraz ciepła podczas wypoczynku i zabawy. Oferowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt, dlatego kocyk z bawełny może być używany nawet w przypadku dzieci ze skłonnością do alergii, gdyż nie powoduje podrażnień i przegrzania skóry.

Kocyk z bawełny – miękki i praktyczny

Bawełniany kocyk dla dziecka doskonale nadaje się zarówno do łóżeczka, jak i do wózka, zapewniając maluszkowi ciepło i bezpieczeństwo już od pierwszych dni jego życia. Nasze wyroby stanowią starannie przemyślane połączenie unikalnego wzornictwa, wysmakowanego stylu oraz naturalnych surowców i zostały zaprojektowane tak, by spełniać oczekiwania rodziców i dzieci. Poza walorami wizualnymi, wszystkie nasze kocyki posiadają certyfikat Oeko-tex Standard 100, co oznacza, że są bezpieczne i w pełni przystosowane do użytku dla najmłodszych milusińskich, a także certyfikat potwierdzający właściwości antybakteryjne PURISTA.

W sklepie Bolo oferujemy kocyki z bawełny, które występują zarówno w wersji z kapturkiem jak i bez kapturka dzięki czemu idealnie sprawdza się do okrywania jak i otulania dziecka chroniąc również jego główkę. Miękki i niezwykle miły w dotyku bawełniany kocyk może stanowić doskonałą alternatywę dla klasycznej kołderki, zapewniając maluszkowi przyjemne ciepło i jednocześnie skutecznie chroniąc go przed przegrzaniem.